Про нас

Про нас

Ми — громадське об'єднання "Освітньо-правова Ліга" — це добровільне об’єднання людей, які мають спільну амбітну мету — покращення життя наших дітей, наших сімей і нашого суспільства загалом. Ми впевнені, що з більшість проблем, вирішення яких в нашій країні звикли чекати (іноді роками) дозволу чи волі можновладців, можна закрити власними силами, значно швидше та якісніше. Адже наша доля — в наших руках!


Батьки та діти

Батьки та діти

Дитинство. Школа. Освіта. В сучасній Україні навіть ці світлі речі часто бувають спаплюжені шахрайством, хабарництвом та нехтуванням з боку відповідальних осіб. Але хто насправді повинен за це відповідати? Влада, вчителя чи самі батьки? І головне питання – як це виправити? Як дати нашим дітям найкраще дитинство і освіту, можливість розвиватися і бути щасливими? Приєднуйтесь до нас – знайдемо відповіді разом!


Допомога ветеранам АТО

Допомога ветеранам АТО

Майже три роки триває збройний конфликт на на сході України. Наші співідчизники, бійці ВСУ та НГ, що пройшли крізь пекло війни, часто часто потребують особливої уваги та допомоги. А навіть якщо і ні, то зайвого піклування не буває. ГО ОПЛ працює над програмами для дозвілля, реабілітації та працевлаштування ветеранів АТО, а також членів їх родин. Приєднуйтесь до нас, якщо вас цікавлять дані питання.


Кооперативи

Кооперативи

Багато пересічних членів кооперативів стикались із шахрайством і безвідповідальністю з боку “обраних” керівників та відсутністю контролю за розподілом членських внесків. Ми, члени ГО “Освітньо-Правова Ліга” розробляємо сучасні дієві інструменти для прозорого оперативного контролю за діяльністю кооперативів, які дозволяють нам керувати своєю власністю та захищають від будь яких шахраїв - внутрішніх та зовнішніх.


Юридично-правова допомога

Юридично-правова допомога

Юридичні та правові питання освіти, сім'ї, виховання та захисту дитини, розподіл майна, пільги для сім'ї, пільги учасникам бойових дій


Ми — громадське об'єднання "Освітньо-правова Ліга" — це добровільне об’єднання людей, які мають спільну амбітну мету — покращення життя наших дітей, наших сімей і  нашого суспільства загалом.

Ми впевнені, що з більшість проблем, вирішення яких в нашій країні звикли чекати (іноді роками) дозволу чи волі можновладців, можна закрити власними силами, значно швидше та якісніше. Адже наша доля — в наших руках!

В Україні роками точаться розмови про децентралізацію та самоуправління, і останнім часом Уряд навіть почав робити деякі кроки в цьому напрямку. Але ніякі ініціативи “зверху” не будуть працювати, якщо не почнеться справжнє самоврядування “знизу”. Якщо ми самі - пересічні громадяни - не будемо визначати цілі та самі об’єднуватися задля їх досягнення.

Базою для такого об'єднання і намагається стати наша громадська організація. Так, на сьогодні основними напрямками нашої діяльності є:

 Якщо Ви відчуваєте, що в нас з Вами спільні цілі або у вас є цікаві пропозиції - приєднуйтесь до нас та пропонуйте, ми завжди відкриті до нових ідей!