Про нас:Про ГО "Освітньо-правова ліга"

Ми — громадське об'єднання "Освітньо-правова Ліга" — це добровільне об’єднання людей, які мають спільну амбітну мету — покращення життя наших дітей, наших сімей і  нашого суспільства загалом.

Ми впевнені, що з більшістю проблем, для вирішення яких в нашій країні звикли чекати (іноді роками) дозволу чи волі можновладців, можна закрити власними силами, значно швидше та якісніше. Адже наша доля — в наших руках!

В Україні роками точаться розмови про децентралізацію та самоуправління, і останнім часом Уряд навіть почав робити деякі кроки в цьому напрямку. Але ніякі ініціативи “зверху” не будуть працювати, якщо не почнеться справжнє самоврядування “знизу”. Якщо ми самі - пересічні громадяни - не будемо визначати цілі та самі об’єднуватися задля їх досягнення.

Базою для такого об'єднання і намагається стати наша громадська організація. Так, на сьогодні основними напрямками нашої діяльності є:

- Покращення та розширення освіти наших дітей і родин загалом.

- Допомога у вирішенні юридичних питань та психологічна реабілітація ветеранів АТО.

- Організаційна та правова допомога різноманітним кооперативам

- Правове виховання громадян.

 Якщо Ви відчуваєте, що в нас з Вами спільні цілі або у вас є цікаві пропозиції - приєднуйтесь до нас та пропонуйте, ми завжди відкриті до нових ідей!