Допомога ветеранам АТО:Допомога ветеранам АТО

Майже три роки триває збройний конфликт на на сході України. Наші співідчизники, що пройшли крізь пекло війни,  задля повноцінного повернення до мирного життя часто потребують особливої уваги та допомоги.

В першу чергу обов’язок допомогати лежить на державі, але вона не завжди справляється зі своїми обов’язками. Тому ми, громадьска організація “Освітньо-правова ліга”, маючи неаби який досвід реабілітаційної та правової роботи з різними групами, просто не могли залишитсь осторонь такої важливої справи, як допомога захісникам країни.

Отже, що саме ми пропонуємо:

По-перше, це психологічна реабілітація та адаптація бійців до мирного життя.
Війна на всіх залишає шрами.
. Бійці на передовій місяцями знаходяться у стані безперервоного фізичного та психологичного напруження: будь коли може прилитіти міна чи куля снайпера, будь де може стояти розтяжка чи заритий фугас, будь яку мить можна втрати друзів чи самому наразитись на небезпеку. І, навіть, якщо ти пройшов крізь зону АТО без жодного фізичного ушкодження, далеко не кожна людина може повернутися додому без душевних втрат. Що вже говорити про людей, які зазнали поранень і ризикують залишитись сам на сам із своїми проблемами.
Можна сказати. що наша місія — максимально прискорити
зворотнє перетворення солдата на цивільного. 

По-друге - це правова допомога учасникам бойових дій. Так, держава начебто визнає своїх захісників і на бумазі надає їм багато пільг. Але, як то часто в нас трапляється, чиновники на місцях використовують правову необізнаність громадян і або замовчують, або ж під різними зачипками саботують виконання законів. В першу чергу це стосується питань відводу землі, виплат по страховках та субсидій на комунальні послуги. Наші спеціалисти готові надати вам всю необхідну допомогу у цих питаннях.