Кооперативи:Система управління кооперативами

Сучасний український кооператив будь якого напрямку нащадок радянських псевдо-незалежних об’єднань громадян за інтересами. З тими ж вадами і недоліками. І в першу чергу - з ілюзією контролю за своєю часткою «загального» майна та можливістю впливу на рішення «обраних» органів керівництва. Я не дарма взяв у лапки слово «обраних», адже досить часто навіть на це не може вплинути пересічний членів кооператив. Це не голословні звинувачення, адже ми і на своєму досвіді, і завдяки зверненням десятків наших співгромадян, добре обізнані з проблемами, що виникають по всій країні.

Коротко кажучи, в будь якому кооперативі – гаражному, дачному, тощо – вас можуть обманювати і навіть позбавити мимоволі вашої власності [голосование: Чи були у вас проблеми з керівництвом коопертиву?]. А ви мало що з цим можете вдіяти! Більше того, ви тривалий час можете взагалі не знати, що щось не так і продовжувати платити членські взноси.

Так, можна піти в суд і роками боротися за свої права, в той час як “председатель” (чи кілька) буде “заносити” потрібним людям хабарі, зобрані з ваших же членських взносів. Або взагалі приватизує землю [голосование: чи були у вас проблеми з землею] на своїх родичів, а вас змусить платити вже їм. Прикладів такого роду шахрайства - купа. Але вам не потрібні ніякі суди чи втручання мафії, щоб вибороти свої права!

Ми, громадяни України, що стикнулись з такими ж самими проблемами, вирішили не чекати на дари з неба, а взяти свою долю у свої руки. Щоб діяти цілком в рамках правпопого поля, ми об’єднались у ГО “Освітньо-Правова Ліга” і розробляємо сучасні дієві інструменти для прозорого оперативного контролю за діяльністю кооперативів, які дозволяють нам дійсно керувати своєю власністю та захищають від будь яких шахраїв - внутрішніх та зовнішніх. Це і є те саме пресловуте самоврядування і громадянське суспільство, про яке так часто теревенять з екранів ТБ наші “керманичи”!

А тепер і Ви, члени будь якого кооперативу, також можете долучитись до нашої ініціативи, приєднатись до нашого ГО і ми надамо вам інструменти керування та, платформу для обговорення питань і прийняття рішень для Вашого кооперативу на базі нашого сайту, а також навчимо ними користуватися.

Пам’ятайте, чим нас з вами більше, тим вагоміше наше слово в протистоянні з оточуючим беззаконням!