Батьки та діти:Медпункти у навчальних закладах

    Почнімо з питання руба: для чого у школі медпункт? Особливо якщо він зачинений, бо зарплата шкільної медсестри нікого не привабила, і директор особисто прикладає учневі лід до забитого лоба? :) Але навіть якщо медпункт у школі функціонує – у чому, власне, його функція?

  Зізнаймося собі: у переважній більшості шкіл медпункт існує для галочки, ніякої реальної допомоги дітям від нього батьки не чекають. А проте шкільний медпункт цілком може стати справжнім медичним осередком, і зробити це набагато простіше, ніж здається.

  Ми вже рахували, які прибутки може дати школі вихід з тіні. І їх цілком достатньо, аби обладнати повноцінний медичний кабінет на базі школи.

 Почати найкраще з нормального терапевта, яких, на щастя, цілком достатньо серед наших медиків. Навіть якщо він при цьому називатиметься не шкільним лікарем, а сімейним: адже, як відомо, школа – це велика сім’я. :)

 У чому переваги шкільного лікаря? По-перше, він має можливість постійно перебувати у школі і в разі потреби відпустити хвору дитину додому, зателефонувавши чи надіславши СМС її батькам.

 По-друге, як ви знаєте, поки що для того, аби добути довідку для школи після хвороби, доводиться іти в поліклініку і відсидіти там кілометрову чергу, в якій половина дітей хворі, а половина так само потребують такої ж формальності, як і ви… Шкільний терапевт матиме повноваження видавати довідки про те, що дитина здорова і може відвідувати заняття – для цього не потрібна присутність батьків, просто дитина приходить до школи трішки раніше, щоб лікар встиг її оглянути. Все!

Але це, так би мовити, обов’язкова програма. Є ще й довільна. :)

 Школа може дозволити собі запросити на півставки фахівців, яких так бракує і у шкільних стінах, і часто-густо в дитячих поліклініках. Наприклад, окулістів. Умови співпраці з фахівцями можуть бути стандартні – 10-15 грн прийом (це в 10 разів дешевше, ніж у поліклініці, де є лише платний кабінет того ж окуліста). Батьки можуть записати дитину на прийом до фахівця, використовуючи графік на нашому сайті. Після уроків дитина може отримати консультацію – і ніхто їй не писатиме у картці: «Дитина на прийомі без батьків!!!» :) У разі потреби фахівець може батькам і зателефонувати: у вашої дитини проблеми, пропоную вжити заходів… Таким чином батьки одержують колосальну економію нервів, коштів і часу.

 Якщо Вам сподобався такий варіант шкільних медпунктів, і у Вас вистачіть сміливості приєднатися до нас, щоб зробити життя простішим і приємнішим, ми розповімо як зробити це у вашому навчальному закладі!

Запрошуємо до співпраці мам-медиків у декретній відпустці! Якщо ви вже скучили за професійною діяльністю, то чинне законодавство дозволяє вам працювати неповний робочий день, і шкільний медкабінет – чудова нагода для цього!

А ще в нас є напрацювання стосовно шкільних їдалень. Де ви будете самостійно з вашою дитиною обирати меню щодня, що вона буде смакувати на додатковий сніданок та обід. При цьому це будуть не навязані міністерствами постачальники сумнівних продуктів харчування. Зацікавило? Зареєструйтеся, щоб ми мали можливість повідомити Вас про нову статтю на цю тему.