Клуби родинного дозвілля "Ключ":Клуб сімейного дозвілля "Ключ"

Клуб сімейного дозвілля "Ключ"

Де в Києві можна приємно та з користю провести дозвілля?

Здавалось би, які проблеми – адже навколо так багато кінотеатрів, торговельних центрів, ресторанів та кафе, великий вибір видів активного відпочинку і творчих майстерень, але… все це дуже кусає гаманець. Ми самі стикалися з цим, і нас це не влаштувало. Тому ми організували Клуб Сімейного Дозвілля "Ключ", де є все, що пов’язано з керамікою та гончарством.

Багатьом людям подобаються гончарні вироби, проте навіть на думку не спадає, що «не святі горщики ліплять» у прямому сенсі – усе це можна спробувати зробити самому, глина (крім усіх інших її властивостей) дуже вдячний матеріал. У нас можна ліпити із глини фігурки, чашки, тарілки, вази, цукерниці, підсвічники, заливати рідку глину в різні форми та отримувати нові вироби, малювати на глиняних виробах, які ви самі зробите, розмалювати ангобними або акриловими фарбами.

Приходьте до нас у вільний час із родиною, дитиною, чоловіком/дружиною, другом/подругою, друзями, дитячими екскурсіями – будь-яка комбінація можлива. Ви можете власноруч виготовити предмет для домашнього інтер’єру, посуд собі або на подарунок близькій людині, прийти сім’єю та зробити свій унікальний родинний набір посуду або керамічне панно на робочу зону кухні, виліпити глиняну іграшку дитині, щоб вона її розфарбувала, та ще багато чого цікавого.

Для чого ми це робимо? Для того, щоб заохотити людей до творчості, до традицій, для естетичного розвитку і насолоди, психологічного відпочинку, розвитку дрібної моторики насамперед у дітей, оздоровлення через прямий контакт із глиною – адже загальновідомо, що її природний склад дуже корисний для людського організму (детельніше), щоб родини проводили свій сімейний відпочинок разом, а не за телевізорами, комп’ютерами та іншими антиінтелектуальними заняттями.

Читайте також: Екскурсії для дитячих закладів   та Розклад роботи Клубу