Клуби родинного дозвілля "Ключ":Екскурсії для дитячіх закладів

Безкоштовно!

Запрошуємо до нас на екскурсію до гончарної майстерні дітей з садочків, літніх таборів, шкільних закладів. В нас діти дізнаються що таке глина, що з неї можна зробити, ми дамо кожному по шматку глини нехай спробують щось зліпити, потім покажемо як робити глиняні іграшки з рідкої глини, кожна дитина спробує зробити іграшку, вийме готову іграшку з форми, та затре на ній стики. Також ми покажемо як робити вироби на гончарному крузі, дітки хто захоче зможуть спробувати з нашим майстром трохи по-гончарити. Покажемо як малювати на готових виробах, та як розмальовувати ангобними красками посуд. 

Екскурсія у нас триває 1,5 - 2 години, тому що ми даємо можливість кожній дитині поліпити, залити іграшку, затерти іграшку, помалювати на глині, покрутити посуд на гончарному крізі.

Вся екскурсія безкоштовна, але ми турбуємося за Вас і Ваших дітей, тому наполягаємо щоб ви застрахували дитину у наших партнерів на період виїзду з місця зборів до приїзду назад, тобто на 5 годин (детальніше).

До речі, батьки та вихователі, у нас багато цікавих виробів, і зазвичай дитина хоче з собою взяти іграшку, яку зробить, але її потрібно буде висушити декілька днів, потім обпалити та заїхати забрати. Або дитина може придбати одразу готову іграшку - їх у нас виготовляють воїни АТО, котрі проходять реабілітацію в нашому центрі. Кошти з цих іграшок йдуть на життєзабезпечення Клубу сімейного дозвілля "Ключ".

Щоб прийти, потрібно: Бажання, стара Футболка, питна Вода для дитини, Страхування.
Як що ви все одно боїтеся за безпеку дитини, ми можемо приїхати до вашого навчального закладу з виїзними майстер-класами (детальніше).